Kaya Yapı Çelik Kapı Hakkında

2017 Yılında Kurulan Kaya Bkm Yapı Malzemeleri San. Tic. ve Ltd. Şti. Samsun'da Çelik Kapı Sektöründe Farklı Ürün Çeşitliliği İle Hizmet Veren Güçlü Kadrosu İle Kurulmuştur. Samsun'da Çelik Kapı, Yangın Kapısı, Bina, Apartman, Villa Kapıları. En uygun çelik kapı modelleri, Yeni Tasarım Çelik Kapı Modelleri ile Hizmet Vermektedir.

Kaya Yapı Çelik Kapı HakkındaKuruluşunun Ardından Sektörde Müşteri Memnuniyeti İle Gelecek Yıllara Sağlam Temeller Atmıştır.

Çelik Kapı Sektöründe Güvenliği Ön Planda Tutarken Estetiği de Yakalayan Firmamız Sadece Satışta Değil Satış Sonrası Hizmetlerde de Bünyesindeki Ekip Ve Elemanları İle Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Şekilde Hizmet Edebilmenin Mutluluğunu Yaşamaktadır.  

Uzun Vade İçerisinde Tecrübe, Hızlı Zamanlama, Özgün Tasarımlar Ve Kaliteli Üretim Koşulları Siz Değerli Tüketiciler Ve Kaya Yapı Çelik Kapı  Personeli İçin Vazgeçilmez Etkenler Olup Sürekli Artan Gelişmeler İçerisindedir.

Bir Samsun Markası Ve Samsun Yatırımcısı Olarak Sizlerle Birlikte Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz.

Samsun'da çelik Kapı, Ordu'da Çelik Kapı, Giresun'da Çelik Kapı, Trabzon'da Çelik Kapı, Rize Çelik Kapı, Artvin'de Çelik Kapı, Sinop'da Çelik Kapı, Tokat'da Çelik Kapı, Amasya'da Çelik Kapı Showrromları ile Karadeniz'de En Uygun Çelik Kapı Markası Olmuştur.